نحوه خريد

شايد اين قسمت مهم ترين قسمتي از وب سايت باشد كه بايد مطالعه شود.

پيش از هر چيزي لطفا دقت كنيد كه اگر سفارش بزرگي از يك كالا داريد لطفا با اين ايميل info[at]easytrading.ir  تماس بگيريد. مطالب نوشته شده در اين قسمت صرفا جهت خريد هاي جزئي مي باشد.

با توجه به نوسانات نرخ ارز دز ايران قيمت ها در اين فروشگاه به صورت لحظه اي و شناور تعيين مي شوند. بنابراين جهت اطلاع از آخرين قيمت ها لطفا با ما تماس بگيريد. همچنين مي توانيد در اين قسمت قيمت حدودي تمام كالا هاي موجود در اين فروشگاه را مشاهده كنيد.

شما ابتدا كالاي مورد نظر خود را انتخاب مي كنيد و سفارش خود را در اين قسمت ثبت مي كنيد. همچنين مي توانيد سفارش خود را به ايميل ما ارسال كنيد info[at]easytrading.ir . ما در اولين فرصت سفارش شما را بررسي و قيمت نهايي كالا را به شما اعلام خواهيم كرد.

در قدم بعدي وجه مربوطه را به يكي از حساب هاي ما واريز مي كنيد و در چند روز آينده ما به شما كد پيگيري كالايتان را ارائه مي دهيم كه مي توانيد موقعيت كالاي خود را در اينترنت به صورت آنلاين پيگيري نماييد. به طور معمول كالاي شما 15 تا 20 روز بعد از ثبت سفارش به اداره پست خواهد رسيد و اداره پست با شما تماس ميگيرد تا جهت دريافت بسته مراجعه نماييد. (امكان ارسال سريعتر كالا با استفاده از شركت هاي مختلف پستي وجود دارد اما اندكي هزينه ارسال افزايش ميابد).

در صورتي كه سوالي داريد مي توانيد در قسمت پرسش و پاسخ مطرح نماييد.