اعتماد سازي

وظيفه يك فروشنده صرفا فروش كالاي مرغوب نيست بلكه پيش از همه چيز بايد اعتماد خريدار را جلب كند. اگر شما به فروشگاه، فروشنده يا كالايي اعتماد نميكنيد مشكل از شما نيست بلكه مشكل از فروشنده يا كالا يا روش پرداخت يا ... است.

يكي از روش هايي كه اخيرا در دنياي امروز باب شده است خريد و فروش اينترنتي مي باشد. خريدار و فروشنده بدون اين كه حتي يك بار همديگر را ببينند كالايي را كه فقط فروشنده ديده است معامله مي كنند. در اين گونه معاملات اغلب خريدار هميشه با شك و ترديد به فروشنده نگاه مي كند و البته حق هم با خريدار است... متاسفانه فروشندگان وب سايت هاي تجارت الكترونيك اغلب در جلب اعتماد خريدارانشان كوتاهي مي كنند و با اين كه كالاي خوب با يك قيمت ايده آل دارند، اما نمي توانند خريداران را قانع كنند. 

در راستاي اعتماد سازي ما اقدام به ارائه مداركي كرده ايم كه مشتريان با خيالي آسوده تر اقدام به خريد كالا از فروشگاه ما بكنند اين مدارك شامل موارد زير مي باشد:

  • مدارك ثبت وب سايت در وب سايت ساماندهي(فعاليت وب سايت تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مي باشد)
  • ارائه مدارك نمونه سفارشات كالاها از چين
  • ارائه چهار عدد گواهي نامه مورد تاييد وزارت صنعت، معدن و تجارت ممهور به مهر اتاق بازرگاني مشهد
  • ارائه مدارك عضويت در اتاق بازرگاني جمهوري اسلامي ايران(كارت بازرگاني) جهت واردات كالا به صورت انبوه و تجاري

 

با اين وجود اگر باز هم به فروشگاه ما اعتماد نداريد مي توانيد  با ايميل info[at]easytrading.ir تماس بگيريد. مهم نيست از ما خريد كنيد...مهم اين است كه به ما اعتماد كنيد.